Utrudnienia w ruchu tramwajów na ulicy Piastowskiej. W czwartkowe popołudnie wykoleił się tam tramwaj, a gdy torowisko udało się odblokować, zepsuła się zwrotnica.
Tramwaje linii 1, 19 i 70 przez ponad godzinę musiały kursować objazdami po wykolejeniu na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Piastowskiej. Między Piastowską i Dworcem Nadodrze jeździły autobusy za tramwaj.
Wykolejony tramwaj został usunięty z torowiska około godz. 16.30. Chwilę później MPK, które radośnie ogłosiło, że tramwaje wróciły na swoje trasy, poinformowało, że w tym samym miejscu doszło do awarii zwrotnicy.
"Tramwaje linii 19 do Kozanowa skierowano ulicami Szczytnicką, Wyszyńskiego i Sienkiewicza" - pisze teraz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze