Reklama

Wrocław: nie jeżdżą tramwaje. Złamany pantograf i auto na torowisku

17/12/2021 19:52

Piątkowy wieczór nie był łaskawy dla pasażerek i pasażerów wrocławskiego MPK. Po zderzeniu tramwaju z autobusem koło Hali Stulecia "przyszła pora" na dwa zdarzenia w centrum i na Osobowickiej.

Najpierw, po godz. 18, na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i pl. Legionów połamany pantograf tramwaju uniemożliwił przejazd przez torowisko. Przez godzinę nie było tam zasilania w sieci. Tramwaje linii 4, 5, 11, 15 do Poświętnego, 31 do Kozanowa oraz 74 do Osobowic wróciły na swoje trasy jako pierwsze, a tramwaje linii 15 do Parku Południowego, 74 do FAT-u i 31 do Gaju skierowano od Placu Orląt Lwowskich przez ul. Podwale, ul. Sądową do placu Legionów. 


Z kolei po godz. 19 na ul. Osobowickiej jeden z kierowców stracił panowanie nad pojazdem i jego samochód zatrzymał się dopiero na torowisku tramwajowym. Tramwaje linii 70 i 74 kursowały tylko do pętli Poświętne, a między pl. Staszica i Osobowicami ruch pasażerski obsługiwany był przez autobusy "za tramwaj".

Reklama

Utrudnienia usunięto tuż po godz. 20.


CZYTAJ TEŻ: TRAMWAJ ZDERZYł SIĘ Z AUTOBUSEM [ZDJĘCIA]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości