Przez ponad pół godziny nie było przejazdu dla autobusów MPK przez skrzyżowanie ulic Zielińskiego i Szczęśliwej. Przyczyną utrudnień był nieprawidłowo zaparkowany samochód.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji po godz. 14 poinformowało, że z powodu zablokowanego skrzyżowania autobusy linii 144 do Polanowic zostały skierowane objazdem przez ulice Kruczą, Wielką, Powstańców Śląskich do ul. Swobodnej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze