W związku z zakończeniem prac związanych z budową zatoki autobusowej na pętli "Polanowice" przy ulicy Kamieńskiego na pasażerów MPK czekają zmiany.
Od soboty, 3 czerwca planowane jest uruchomienie przystanku "Polanowice" przy nowej pętli autobusowej na wysokości Autostradowej Obwodnicy Wrocławia dla autobusów linii 130, 144 i 247.
Dodatkowo, przystanek "Starościńska" zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulicy Kamieńskiego i Starościńskiej, będzie posiadał status przystanku "na życzenie" dla kursów linii nocnej 247.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze