Tradycyjnie w Dzień Dziecka ruszają wrocławskie kąpieliska. Od 1 czerwca wrocławianie mają do dyspozycji 4 kąpieliska, kolejne 3 mają zostać otwarte pod koniec roku szkolnego.
W sobotę, 1 czerwca otwarte mają zostać:
Pływalnia letnia przy ul. Wejherowskiej,
Basen Kłokoczyce przy ul. Kłokoczyckiej,
Kąpielisko Morskie Oko przy ul. Chopina,
Kąpielisko Glinianki przy ul. Kosmonautów.
Kąpieliska te będą czynne codziennie od godziny 9.00 do 19.00, a wstęp na nie ma być biletowany.
Za bilet na basen przy Wejherowskiej w dni powszednie trzeba będzie zapłacić 18 zł (15 zł – ulgowy), a w weekendy 20/17 zł). 8 zł zapłacimy, gdy będziemy chcieli skorzystać z basenu po godz. 16. Z kartą Rodzina Plus do godz. 16:30 można liczyć na 50% zniżkę.
Za wstęp na Glinianki, Morskie Oko i Basen Kłokoczyce w dni powszednie trzeba będzie zapłacić 10/8 zł, w weekendy 13/10 zł, a po godzinie 17:00 5/4 zł. Na te baseny można też wykupić karnet – 10 wejść będzie kosztowało nas wtedy 90/70 zł. 2 złote za bilet zapłacą osoby niepełnosprawne i posiadacze karty Rodzina Plus.
Tradycyjnie już pierwszego dnia działalności dzieci będą miały bezpłatny wstęp na wszystkie cztery kąpieliska.
Pod koniec roku szkolnego spółka Spartan ma uruchomić kolejne 3 kąpieliska strzeżone:
Królewiecka przy ul. Królewieckiej na Maślicach,
Harcerska przy ul. Harcerskiej na Oporowie,
Jeziorowa przy ul. Jeziorowej i Sasankowej w Pawłowicach.
Na tych obiektach będą ratownicy, punkty medyczne, toalety oraz plaże. Wstęp na kąpieliska będzie bezpłatny.
Ze wszystkich kąpielisk będzie można korzystać do 31 sierpnia 2019.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze