Głodni? Chętni na skosztowanie kuchni świata? Na placu Nowy Targ w ten weekend czekają pierogi, lody, słodycze, kawy i trunki. Niektóre dość nietypowe i rzadko spotykane.
W ten weekend, 13-14 maja, w godzinach 12-21 (sobota) i 12-18 (niedziela) na placu Nowy Targ można wziąć udział w pięciu festiwalach jedzenia. Chętnych nie brakuje: już od południa są tam tłumy łasuchów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze