Po godz. 16 jeden z tramwajów, jadących przez pl. Jana Pawła II, złamał pantograf. Efekt? Sporo objazdów MPK w godzinach szczytu.
AKTUALIZACJA: Standardowy ruch tramwajów przywrócono po godz. 17.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze