Dziś, tuż po godzinie 7 rano doszło do pożaru mieszkania w kamienicy przy ul. Św Wincentego 7. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży. Jedna osoba została poszkodowana.
Pożar wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Po ugaszeniu ognia i ewakuowaniu czterech mieszkańców okazało się, że jedna osoba jest ranna. Zaopiekowali się nią ratownicy medyczni. Na miejscu byli także policjanci z położonego w sąsiedztwie komisariatu Wrocław Ołbin, którzy zabezpieczyli okolicę. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane. Lokatorzy po godzinie 9 mogli wrócić już do swoich mieszkań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze