Po 7 tys. brutto dostało 189 nauczycieli i dyrektorów, pracujących we wrocławskich szkołach. Prezydent Wrocławia nagrodził ich w Dzień Edukacji Narodowej.
14 października, w Dzień Nauczyciela, w Liceum Ogólnokształcącym nr XIV przy al. Brücknera 10, wręczone zostały Nagrody Prezydenta Wrocławia za znaczące osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze