Reklama

Wrocław: Problem z tramwajami na ul. Powstańców Śląskich, zabrakło prądu w trakcji

27/03/2023 07:22

Nie ma przejazdu dla tramwajów na ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Przyczyną utrudnień jest brak napięcia w sieci trakcyjnej. 

***Aktualizacja, godz. 8:00***


Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy - informuje MPK Wrocław. 


Wcześniej informowaliśmy:


MPK Wrocław informuje, że z powodu braku prądu w sieci trakcyjnej na ul. Powstańców Śląskich nastąpiły utrudnienia dla pasażerów korzystających z tramwajów. Tramwaje linii 2, 6 w kierunku osiedla Krzyki oraz 7, 17 w kierunku osiedla Klecina skrócono do przystanku "Orla". W zamian zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji Klecina - Orla - Klecina.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości