Nie ma przejazdu dla tramwajów na ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Przyczyną utrudnień jest brak napięcia w sieci trakcyjnej.
***Aktualizacja, godz. 8:00***
Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy - informuje MPK Wrocław.
Wcześniej informowaliśmy:
MPK Wrocław informuje, że z powodu braku prądu w sieci trakcyjnej na ul. Powstańców Śląskich nastąpiły utrudnienia dla pasażerów korzystających z tramwajów. Tramwaje linii 2, 6 w kierunku osiedla Krzyki oraz 7, 17 w kierunku osiedla Klecina skrócono do przystanku "Orla". W zamian zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji Klecina - Orla - Klecina.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze