Tuż przed południem korek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia w stronę Warszawy miał aż 7 km. Powód? Roboty drogowe. Szacuje się, że utrudnienia potrwają aż do godziny 14.
Aktualizacja, godz. 13
GDDKiA poinformowała, że utrudnienia przedłużą się do godziny 15.
***
Zator jest na odcinku Wrocław Północ - węzeł Wrocław Psie Pole. GDDKiA podaje, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 14. Ruch odbywa się tylko lewym pasem, prawy jest zablokowany.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze