Prace rozpoczną się o godz. 10 na odcinku drogi łączącym zjazd z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia z ulicą Szczecińską, którą dojeżdża się do ul. Kosmonautów.
We wtorek, 11 lipca, na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad robione będą montowane prefabrykowane fundamenty na zjeździe z AOW. Prace mają rozpocząć się o godzinie 10:00 i według deklaracji GDDKiA zakończyć po godzinie. Zarządca drogi nie przewiduje, by roboty na tym etapie wiązały się z utrudnieniami dla kierowców, jednak warto zachować ostrożność. Robotnicy będą pracować na łącznicy na węźle Wrocław Stadion, którą zjeżdża się z AOW w stronę ul. Kosmonautów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze