Reklama

Wrocław: rusza przebudowa na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Świdnickiej

17/07/2022 18:43

Budowlańcy w najbliższy poniedziałek zaczną prace przy wyznaczaniu nowego przejścia dla pieszych. Roboty potrwają do końca miesiąca, a w czasie ich trwania oraz po zakończeniu zmieni się organizacja ruchu.

Roboty rozpoczną się w poniedziałek, 18 lipca, na wylocie ul. Piłsudskiego. Budowlańcy będą robić nowe przejście dla pieszych. Zebra ma ułatwić pieszym dojście do przystanku tramwajowego Arkady Capitol od strony hotelu Scandic. 


ZDiUM przewiduje, że prace potrwają do końca lipca. Podczas ich prowadzenia ruch samochodów będzie odbywał się według tymczasowej organizacji ruchu. Po zakończeniu robót wprowadzona będzie nowa organizacja ruchu.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości