Reklama

Wrocław: Strzelanina w biały dzień. Ofiara w szpitalu

14/07/2023 12:17

Najpierw ryk silników, potem strzały. Tak zdarzenie relacjonują mieszkańcy Karwian pod Wrocławiem. Prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie postrzelenia mążczyzny. Ranny trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Karwianach pod Wrocławiem. W czwartek, 13 lipca, na skrzyżowaniu ul. Majowej i Rzeplińskiej. Z tamtego miejsca dobiegał najpierw ryk silników sportowych samochodów, a następnie, jak donosi “Gazeta Wrocławska”, słychać było cztery strzały.


W rozmowie z portalem TuWroclaw.com oficer prasowy wrocławskiej policji Rafał Jarząb potwierdza: - Zdarzenie o charakterze kryminalnym miało miejsce na terenie podległym pod komisariat policji w Kobierzycach, ale gospodarzem postępowania jest wrocławska prokuratura - mówi Jarząb.

Reklama

Świadkowie zdarzenia informują, że ranny został mężczyzna w wieku około 50 lat. Rzeczniczka prokuratury poinformowała reportera “Gazety Wrocławskiej”, że poszkodowany został zabrany do szpitala, a sprawca został zatrzymany.


 


 


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości