Wrocławska policja apeluje o pomoc w rozpoznani mężczyzny, który w ciągu zaledwie dwóch tygodni napadł na cztery apteki w mieście i okradł je. Chodzi o przestępstwa dokonane między 16 lutego a 1 marca przy ul. Czarnieckiego, Kruszwickiej oraz Słubickiej. Jedną z okradzionych aptek była ta działająca w centrum handlowym TGG.
Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery z monitoringu. - W przypadku rozpoznania osoby na nagraniu prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Policji Wrocław-Stare Miasto pod numerem telefonu: 47 871 31 31 bądź najbliższą jednostką policji lub numerem alarmowym 112. Gwarantujemy anonimowość - apeluje policja.
Policja nie zdradza szczegółów. Wiadomo jednak, że zamaskowany mężczyzna czekał na moment, gdy w aptekach nie będzie klientów. Wtedy terroryzował farmaceutów, grożąc im nożem, a potem żądał wydania pieniędzy. Sam szukał ich też w kasach fiskalnych. - Mówił po polsku, ale pojedyncze słowa i ze wschodnim akcentem - relacjonowały potem aptekarki.
ZOBACZ NAGRANIA Z MONITORINGU
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze