Reklama

Wrocław: To on napada na apteki. Mówi ze wschodnim akcentem. Policja prosi o pomoc!

05/03/2024 14:17

Wrocławska policja apeluje o pomoc w rozpoznani mężczyzny, który w ciągu zaledwie dwóch tygodni napadł na cztery apteki w mieście i okradł je. Chodzi o przestępstwa dokonane między 16 lutego a 1 marca przy ul. Czarnieckiego, Kruszwickiej oraz Słubickiej. Jedną z okradzionych aptek była ta działająca w centrum handlowym TGG.


Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery z monitoringu. - W przypadku rozpoznania osoby na nagraniu prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Policji Wrocław-Stare Miasto pod numerem telefonu: 47 871 31 31 bądź najbliższą jednostką policji lub numerem alarmowym 112. Gwarantujemy anonimowość - apeluje policja. 


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Policja nie zdradza szczegółów. Wiadomo jednak, że zamaskowany mężczyzna czekał na moment, gdy w aptekach nie będzie klientów. Wtedy terroryzował farmaceutów, grożąc im nożem, a potem żądał wydania pieniędzy. Sam szukał ich też w kasach fiskalnych. - Mówił po polsku, ale pojedyncze słowa i ze wschodnim akcentem - relacjonowały potem aptekarki.

Reklama

ZOBACZ NAGRANIA Z MONITORINGU








 



g

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości