Reklama

Wrocław: Tragiczny wypadek na Powstańców Śląskich. Dwie osoby nie żyją, dwie walczą o życie. Auto roztrzaskało się na słupie

24/05/2022 07:45

Śmiertelny wypadek na ul. Powstańców Śląskich. Kobieta i mężczyzna zginęli, druga para jest w stanie krytycznym. Policja mówi o prędkości i brawurze.

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (23/24 maja) na ul. Powstańców Śląskich. Osobowy volkswagen jetta na gruzińskich numerach jechał ul. Powstańców Śląskich w kierunku od centrum. Pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Orlą i ul. Krzycką, na wysokości zajezdni zjechał z pasa ruchu i uderzył w słup energetyczny. Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku chwilę po północy.


- Pojazdem podróżowały 4 osoby - dwie kobiety i dwóch mężczyn. W wyniku uderzenia z słup energetyczny dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Pozostałe dwie - kobieta i mężczyzna - zostały w bardzo ciężkim stanie przewiezione do szpitala - informuje sierż. Aleksandra Rodecka z wrocławskiej policji.

Reklama

Przyczyny wypadku bada prokurator. Policja wstępnie mówi o prędkości i brawurze za kierownicą, która często jest przyczyną tragedii na drodze. Przejazd ul. Powstańców Śląskich był zablokowany.


Do wypadku doszło na wysokości zajezdni:



 


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości