Około godz. 8.20 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kołłątaja doszło do stłuczki tramwaju z autobusem.
W czwartek rano autobus linii 113, jadący w stronę Krzyków i tramwaj linii 11, zmierzający w przeciwnym kierunku, zaliczyły zbyt bliskie spotkanie na skrzyżowaniu koło Dworca Głównego.
Nikomu nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu zostały już usunięte.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze