Duży korek utworzył się na obwodnicy Wrocławia za węzłem Wrocław Północ.
Powiększa się korek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Na jezdni w kierunku Kudowy niedaleko za węzłem Wrocław Północ utworzył się zator, który po godz 8 we wtorek, 1 sierpnia ma już około 3 kilometrów długości. Trwa naprawa dylatacji na jezdni i w tym czasie drogowcy zajmują pas awaryjny i prawy. Roboty potrwają dziś do godziny 15, a cała praca przy tym zadaniu zakończy się 31 sierpnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze