Reklama

Wrocław: Ulicami miasta przeszedł marsz narodowców

11/11/2023 09:27

Około trzech tysięcy osób uczestniczyło w sobotnim marszu narodowców. Demonstracja odbywała się pod hasłem "Polak w Polsce gospodarzem". Sam marsz przebiegał spokojnie, ale demonstrację zakończyły pełne nienawiści wystąpienia organizatorów. Mimo to przedstawiciel prezydenta Wrocławia nie zdecydował się na rozwiązanie zgromadzenia.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Podobnie jak przed rokiem, uczestnicy demonstracji spotkali się na placu przed Dworcem Głównym, skąd przejdą przed katedrę. W tym roku trasa marszu byłajednak dłuższa - jego uczestnicy przeszli przez ul. Kołłątaja na pl. Dominikański, a stąd na tzw. pl. Społeczny, dalej na Most Pokoju i ulicę Wyszyńskiego i weszli na Ostrów Tumski przez ul. Kominka.


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


r

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości