Około trzech tysięcy osób uczestniczyło w sobotnim marszu narodowców. Demonstracja odbywała się pod hasłem "Polak w Polsce gospodarzem". Sam marsz przebiegał spokojnie, ale demonstrację zakończyły pełne nienawiści wystąpienia organizatorów. Mimo to przedstawiciel prezydenta Wrocławia nie zdecydował się na rozwiązanie zgromadzenia.
Podobnie jak przed rokiem, uczestnicy demonstracji spotkali się na placu przed Dworcem Głównym, skąd przejdą przed katedrę. W tym roku trasa marszu byłajednak dłuższa - jego uczestnicy przeszli przez ul. Kołłątaja na pl. Dominikański, a stąd na tzw. pl. Społeczny, dalej na Most Pokoju i ulicę Wyszyńskiego i weszli na Ostrów Tumski przez ul. Kominka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze