Reklama

Wrocław: Upadła jedna z największych restauracji na Rynku

17/04/2023 13:47

Kolejna restauracja na Rynku pożegnała się z wrocławianami i turystami. Tym razem padło na lokal Polka, który powstała w miejsce Sphinxa.

Niecały rok utrzymała się na wrocławskim Rynku restauracja Polka, kojarzona z Magdą Gessler (w rzeczywistości Gessler jest właścicielką sieci tych restauracji, ale wrocławski lokal do niej nie dołączył). Podawała polską kuchnię z autorskim, nowoczesnym zacięciem.


Restauracja Polka na Rynku we Wrocławiu - zobacz zdjęcia


Polka działała od wiosny 2022 na parterze zabytkowej kamienicy Rynek 39/40. Zajęła miejsce Sphinxa, który funkcjonował tu przez 20 lat. Właściciele nie podali przyczyny likwidacji restauracji Polka. Profile społecznościowe lokalu zostały skasowane.

Reklama

To kolejny lokal, który opustoszał na wrocławskim Rynku w ostatnich miesiącach. W listopadzie zniknęła Cesarsko-Królewska, a w marcu - kawiarnia i cukiernia Karpicko.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości