Operator koparki niechcący uszkodził rurę gazociągu na ulicy Kutrzeby na Ołtaszynie. Interweniowała straż pożarna, autobusy kursowały objazdami.
Przez kilkadziesiąt minut nie było przejazdu dla autobusów przez ulicę Kutrzeby, gdzie doszło do uszkodzenia gazociągu przez koparkę. Autobusy linii 112 w obu kierunkach zostały skierowane ulicą Zwycięską i na przystanki moga docierać z opóźnieniem. Są też utrudnienia w ruchu dla kierowców.
Straż pożarna zakończyła już działania na miejscu zdarzenia. Interweniowało tam aż siedem zastępów strażaków. Sytuację wciąż opanowują gazownicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze