Reklama

Wrocław: Uszkodzony hydrant na Kosmonautów. Kilka osiedli bez wody

17/05/2023 09:59

Na ul. Kosmonautów firma zewnętrzna, która wykonywała prace na magistrali uszkodziła hydrant. Wody nie mają z tego powodu mieszkańcy kilku wrocławskich osiedli. 

Aktualizacja, godz. 10:35


MPWiK podało najnowsze informacje nt. awarii. -Woda wróciła do kranów, ponieważ uszkodzony hydrant został wyłączony, ale naprawa wiąż trwa - podała Martyna Bańcerek, rzeczniczka MPWiK. - W pierwszej kolejności zostanie odpompowana woda - podaje. Wtedy pracownicy będą mogli dostać się do magistrali, zdiagnozować awarię i oszacować czas potrzebny na jej usunięcie.


***


O awarii poinformowało MPWiK we Wrocławiu. - Na ul. Kosmonautów firma zewnętrzna uszkodziła hydrant położony na magistrali. Z powodu tej awarii występuje obniżone ciśnienie wody do zaniku włącznie na osiedlach Złotniki, Stabłowice i Leśnica - dowiadujemy się. 

Reklama

Natomiast od godz. 18 do godz. 23 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody przy ulicach: Swobodna 37, 76-78, Tadeusza Zielińskiego 22a, 39-41, 45-53a. Do godziny 14 wody nie będzie na gen. Kazimierza Pułaskiego 42,42a,42b oraz Tadeusza Kościuszki 125, 131-135-137, 139-143.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości