Awaria samochodu na torowisku spowodowała awarię wrocławskiego MPK. Tramwaje nie mogły przejechać przez ul. Grabiszyńską.
***AKTUALIZACJA, godz. 18***
Wrocławskie MPK poinformowało o usunięciu samochodu blokującego torowisko. Tramwaje wracają na stałe trasy przejazdu.
***
Zepsuty samochód blokuje tramwajom przejazd ulicą Grabiszyńską we Wrocławiu. Awaria auta wystąpiła po godz. 17 we wtorek, 11 kwietnia. na torowisku w rejonie skrzyżowania ul. Grabiszyńskiej i Stalowej.
Na odcinku FAT - pl. Legionów MPK Wrocław uruchomiło autobusy zastępcze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze