Prace torowe prowadzone były na skrzyżowaniu ul. Piotra Skargi i Teatralnej we Wrocławiu. Tramwaje jeździły objazdem.
***AKTUALIZACJA, godz. 15.05***
Prace na skrzyżowaniu ul. Piotra Skargi i Teatralnej zakończyły się. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
***
Robotnicy torowi pojawili się na skrzyżowaniu ulic Piotra Skargi i Teatralnej we Wrocławiu w piątek, 29 lipca, po godz. 12. Podczas naprawy torów nie jeżdżą tamtędy tramwaje.
MPK Wrocław wprowadziło objazdy: tramwaje linii 17 do Kleciny i 23 w kierunku WPP jeżdżą przez Dworzec Główny i ul. Piłsudskiego. Tramwaj linii 23 do WPP jedzie dalej przez pl. Legionów, ul. Sądową do Podwala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze