Ogromny korek po wypadku na ul. Kazimierza Wielkiego. Przed godz. 15 zderzyły się tam dwa samochody blokując dwa pasy ruchu.
Do zderzenia dwóch volkswagenów doszło przed godz. 15 w środę, 29 czerwca, na ul. Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu. Na jezdni w stronę Świdnickiej, przed skrętem w ul. Krupniczą w tył vw sharana wjechał vw passat.
Rozbite auta stoją na dwóch wewnętrznych pasach ruchu. Powoduje to ogromne utrudnienia dla innych kierowców. Korek, który utworzył się od miejsca zderzenia samochodów sięga już przez ul. Ruską do pl. Jana Pawła II i dalej w ul. Legnicką. Zakorkowana też jest ul. Podwale. Miejsce wypadku zabezpiecza straż pożarna. Służby usuwają płyny eksploatacyjne z jezdni.
Tu doszło do wypadku:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze