W związku z organizacją "Ladies Day" na Partynicach wrocławskie MPK uruchomi dodatkową linię autobusową. Z kolei dodatkowe linie tramwajowe pojawią się dziś i w niedzielę w związku z meczem koszykówki.
144
Linia obsługiwana w dniu imprezy przez autobusy przegubowe.
113
Linia będzie kursować ze zwiększoną częstotliwością co około 15 minut w godzinach 11:30 - 18:30 na swojej stałej trasie przejazdu.
S7 (autobusowa linia specjalna)
DWORZEC GŁÓWNY (STAWOWA) – Stawowa – Ślężna – Gliniana - Borowska – Armii Krajowej – Wiśniowa – Powstańców Śląskich – Karkonoska – PARTYNICE (TOR WYŚCIGÓW KONNYCH)
PARTYNICE (TOR WYŚCIGÓW KONNYCH) – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa –
Armii Krajowej – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa – DWORZEC GŁÓWNY (STAWOWA)
Linia będzie kursować z częstotliwością co około 15 minut od około godziny 11:30 do około godziny 18:30.
W związku z zaplanowanymi na dzień 2 i 4 czerwca 2023 r. meczami finałowymi Energa Basket Ligi pomiędzy WKS Śląskiem Wrocław a Kingiem Wilkami Morskimi Szczecin w Hali Stulecia, planowane jest uruchomienie specjalnej linii tramwajowej T4 w następujący sposób
Piątek, 2 czerwca - Odwóz kibiców
T4 (tramwajowa linia specjalna)
HALA STULECIA – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Powstańców Warszawy – Traugutta – Oławska – GALERIA DOMINIKAŃSKA.
Linia będzie kursować z częstotliwością co około 3 minuty po zakończeniu zawodów tj. od około godziny 22:00.
Niedziela, 4 czerwca - dowóz kibiców
T4 (tramwajowa linia specjalna)
DWORZEC GŁÓWNY – Piłsudskiego – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – Oławska – Traugutta – pl. Powstańców Warszawy – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej–Curie – most Zwierzyniecki - Wajdy – Wróblewskiego – ZOO
ZOO – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej–Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Powstańców Warszawy – Kujawska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego - Piłsudskiego – DWORZEC GŁÓWNY
Linia będzie kursować z częstotliwością co około 10 minut w godzinach 18:00 – 19:30
(ostatni odjazd z Dworca Głównego).
Odwóz kibiców
HALA STULECIA – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej–Curie – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Powstańców Warszawy – Traugutta – Oławska – GALERIA DOMINIKAŃSKA
Linia będzie kursować z częstotliwością co około 3 minuty po zakończeniu zawodów tj. od
około godziny 22:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze