Reklama

Wrocław: Włamał się do "Żabki" wybijając szybę cegłami. Łupem padły papierosy

04/05/2023 13:31

Cegłami w worku wybił szybę, a później pobiegł do szafy, z której ukradł sporą ilość paczek papierosów. Właściciel "Żabki" na Nadodrzu wycenia straty na około 2700 złotych. 

Całe zdarzenie, jak opisuje pani Aleksandra, miało miejsce 3 maja o godz. 3:30 w nocy. To wtedy do sklepu sieci "Żabka" na placu św. Macieja włamał się zamaskowany człowiek. Najpierw wybił szybę w drzwiach wejściowych przy pomocy worka z cegłami, a później podbiegł do szafy z papierosami.


- Ukradł papierosy różnego rodzaju. Po dzisiejeszej inwentaryzacji odnotowaliśmy straty na około 2700 złotych - usłyszeliśmy od pani Aleksandry, właścicielki "Żabki" na pl. św. Macieja.


Wszystko działo się bardzo szybko. Na nagraniach monitoringu, które zamieszczono na Facebooku widać, że od momentu włamania się do sklepu i ucieczki sprawcy z miejsca zdarzenia mija około minuta.

Reklama

Po wezwaniu ochrony na miejsce przyjechała policja, która ustala sprawcę włamania z kradzieżą.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości