W sylwestra przed południem doszło do wykolejenia tramwaju tuż za przystankiem przy Renomie. Przez kilkadziesiąt minut osiem linii tramwajowych kursowało objazdami.
Do wykolejenia doszło tuż za przystankiem "Renoma" na zakręcie z Podwala w Świdnicką. Wykolejony tramwaj to Skoda linii 6.
MPK wprowadziło objazdy dla linii 2, 3, 6 (w kierunku Krzyków), 7 (w kierunku Kleciny), 10, 23, oraz 33. Linie te skierowano objazdem przez Dworzec Główny i ul. Kołłątaja. Tramwaje linii 20 skierowano objazdem przez ul. Piłsudskiego do pl. Orląt Lwowskich.
Utrudnienia trwały do ok. 12:20. Obecnie ruch tramwajów w tym miejscu odbywa się już normalnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze