Reklama

Wrocław: Wykolejenie przy Renomie. Osiem linii kursowało objazdami [ZDJĘCIA]

31/12/2021 12:19

W sylwestra przed południem doszło do wykolejenia tramwaju tuż za przystankiem przy Renomie. Przez kilkadziesiąt minut osiem linii tramwajowych kursowało objazdami.

Do wykolejenia doszło tuż za przystankiem "Renoma" na zakręcie z Podwala w Świdnicką. Wykolejony tramwaj to Skoda linii 6.


MPK wprowadziło objazdy dla linii 2, 3, 6 (w kierunku Krzyków), 7 (w kierunku Kleciny), 10, 23, oraz 33. Linie te skierowano objazdem przez Dworzec Główny i ul. Kołłątaja. Tramwaje linii 20 skierowano objazdem przez ul. Piłsudskiego do pl. Orląt Lwowskich.


Utrudnienia trwały do ok. 12:20. Obecnie ruch tramwajów w tym miejscu odbywa się już normalnie.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości