W poniedziałek przed południem na placu Kościuszki doszło do bliskiego spotkania autobusu MPK z tramwajem. Nikt nie ucierpiał.
Do zderzenia na skrzyżowaniu koło Renomy doszło w momencie, gdy kierowca autobusu wyjeżdżał z ulicy Kościuszki, a tramwaj jechał ulicą Świdnicką w kierunku Arkad.
- Obyło się bez zatrzymania ruchu, pojazdy 6-7 min blokowały przejazd, następnie skierowane zostały na miejsca postojowe, gdzie policja przeprowadziła czynności - informuje MPK Wrocław.
Ze wstępnych informacji wynika, że zawinił kierowca autobusu, ale to ostatecznie wyjaśni policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze