W poniedziałek, przed godz. 18, na autostradowej obwodnicy Wrocławia bus zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba jest ranna, jest duży korek, bo jezdnia w stronę Kudowy jest zablokowana przy węźle Wrocław Zachód.
Aktualizacja, godz. 21.30: Droga została odblokowana, korek rozładowuje się.
Dyżurny wrocławskiej straży pożarnej informuje, że przy węźle Wrocław Zachód, na jezdni w stronę Kudowy, bus wjechał pod naczepę ciężarówki. Jedna osoba jest poszkodowana, została wydobyta z busa za pomocą sprzętu hydraulicznego. Jezdnia wciąż jest zablokowana, korek ma 5 km długości, a kierowcy korzystają z objazdów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze