Reklama

Wrocław: Wypadek na Powstańców Śląskich. Jedna osoba ranna

11/01/2023 09:04

Dziś, około godziny 8 rano na Powstańców Śląskich i Orlej we Wrocławiu zderzyły się trzy osobówki. Jedna osoba została poszkodowana. Trzy pasy jezdni są zablokowane.

Jak doszło do tej kolizji? Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierująca renault nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu lexusowi. W wyniku tego zderzenia kierujący lexusem uderzył w volkswagena. 


- Poszkodowana została kierująca renault, która w stanie niezegrażającym życiu została przetransportowana do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - podał mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


Na miejscu policja kieruje ruchem, nadal trwają czynności służb. Kierowcy oczekują na przyjazd lawet. Ruch w kierunku ul. Karkonoskiej odbywa się poprzez zatoczkę autobusową.

Reklama


 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości