Do zderzenia samochodów doszło rano na jezdni w kierunku Kudowy. Auta zderzyły się na węźle Wrocław Stadion.
Do wypadku dwóch aut osobowych doszło na autostradowej obwodnicy Wrocławia w poniedziałek, 13 marca, przed godz. 7.30. Auta zderzyły się na jezdni w kierunku Kudowy na pasie rozpędowym na węźle Wrocław Stadion. Po wypadku korkuje się węzeł.
Według wstępnych ustaleń przekazanych przez wrocławską policję, w zdarzeniu nie ma osób rannych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze