Poranne utrudnienia na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Lewy pas po kolizji blokują dwa auta.
Aktualizacja, godz. 11
Drogowcy poinformowali, że utrudnienia zakończyły się.
***
Do kolizji dwóch osobówek doszło na odcinku Wrocław Stadion - węzeł Wrocław Północ. - Przejezdny jest prawy pas w kierunku Poznania, natomiast w kierunku Warszawy ruch odbywa się bez utrudnień - podaje dyżurna GDDKiA Paulina Klamczyńska. Nikt nie został poszkodowany.
Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godz. 10.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze