Do zderzenia samochodów doszło na ul. Podwale we Wrocławiu. Rozbite auta spowalniają przejazd, więc powstał duży korek.
Wypadek dwóch samochodów osobowych. Do zderzenia aut doszło dziś (2.10) po godz. 13 na ul. Podwale. Rozbite samochody blokują pas ruchu, ulica mocno korkuje się. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia i wraz z kierowcami, którzy się nie dogadali czekają na przyjazd policji. Nie ma osób rannych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze