Zasłabnięcie pasażera w tramwaju linii 20 na wysokości Szczytnickiej we Wrocławiu spowodowało utrudnienia w ruchu tramwajów.
Aktualizacja, godz. 11:20
Ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy przejazdu.
***
Mikołaj Czerwiński, rzecznik MPK we Wrocławiu przekazał, że w tramwaju linii 20 na wysokości ul. Szczytnickiej doszło do zasłabnięcia pasażera. - Udzielana jest pomoc medyczna, tramwaje linii 2 i 10 w kierunku Biskupina zostały skierowane objazdem od pl. Społecznego przez most Grunwaldzki do ronda Reagana - dowiadujemy się.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze