Reklama

Wrocław: zatrzymani za olej rzepakowy

11/08/2017 13:45

Dolnośląscy funkcjonariusze urzędu celno-skarbowego zabezpieczyli we Wrocławiu 8 cystern przewożących olej rzepakowy. Według wstępnych informacji pojazdy przewoziły ponad 200 tys. litrów oleju o łącznej wartości około 650 tys. złotych.

Do zatrzymania towaru doszło w połowie tego tygodnia, na jednym z wrocławskich parkingów.


– Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej ustalili, że olej jest przedmiotem nielegalnego obrotu, zatem towar został zajęty na podstawie przepisów kodeksu postępowania karnego – tłumaczy Marta Tarnowska, rzecznik prasowa Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości