Dolnośląscy funkcjonariusze urzędu celno-skarbowego zabezpieczyli we Wrocławiu 8 cystern przewożących olej rzepakowy. Według wstępnych informacji pojazdy przewoziły ponad 200 tys. litrów oleju o łącznej wartości około 650 tys. złotych.
Do zatrzymania towaru doszło w połowie tego tygodnia, na jednym z wrocławskich parkingów.
– Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej ustalili, że olej jest przedmiotem nielegalnego obrotu, zatem towar został zajęty na podstawie przepisów kodeksu postępowania karnego – tłumaczy Marta Tarnowska, rzecznik prasowa Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze