Chwilę po godzinie 8:00 rano doszło do zderzenia dwóch tramwajów przy ul. Świdnickiej. W wypadku brały udział tramwaje linii 6 i 20.
Chwilę po godzinie 8:00 tramwaj linii nr 6 jadący w kierunku Opery Wrocławskiej wykoleił się, uderzając w nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku „20". W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny.
Tramwaje linii 6, 7, 14, 17, 20, 24 zostały skierowane objazdami. Utrudnienia zakończyły się chwilę po godzinie 10:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze