Reklama

Wrocław: Zniknęły dwie nastolatki. Ostatnio były na Psim Polu

25/06/2023 15:21

Nastolatki były na Psim Polu we Wrocławiu. W sobotę po południu wyszły z miejsca pobytu  i do tej pory nie powróciły.

AKTUALIZACJA, wtorek, 27 czerwca


Obie nastolatki zostały odnalezione we wtorek rano, 27 czerwca, całe i zdrowe. Wiadomość przekazali policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


***


Dwie młode dziewczyny zniknęły w sobotę, 24 czerwca. Nastolatki wyszły wczoraj po południu z miejsca pobytu na wrocławskim Psim Polu. Do niedzielnego popołudnia nie powróciły ani nie nawiązały kontaktu.


Anastasiia ma 14 lat,około 176 cm wzrostu, jest mocnej budowy ciała, ma długie ciemne włosy, brązowe oczy. Była ubrana w zielone spodnie i czarna bluzę z dużym białym napisem.

Reklama

Aleksandra, 12 lat, ma około 150 cm wzrostu, jest drobnej budowy ciała. Ma długie ciemne włosy i niebieskie oczy. Wyszła w czarnej rozpinanej bluzie, klapach i czarnych skarpetkach.


Poszukiwania nastolatek prowadzi komisariat policji Wrocław-Psie Pole. Osoby, które widziały zaginione proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub kontakt telefoniczny pod numerem 47 87 146 05 lub 47 87 145 25.


 


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości