Ulica Zwycięska we Wrocławiu to jedno z miejsc, w których w niedzielnych wyborach do Sejmu na Koalicję Obywatelską głosowało ponad 50 procent wyborców. Gdzie jeszcze we Wrocławiu ekipa Donalda Tuska ma największe poparcie?
MIESZKAŃCY TYCH ULICE MASOWO GŁOSOWALI NA KOALICJĘ OBYWATELSKĄ - ZOBACZ (KLIKNIJ)
W samym Wrocławiu (bez okolicznych powiatów) Koalicja Obywatelska uzyskała 40,81% głosów, na Prawo i Sprawiedliwość głosowało 21,64% wyborców, a podium zamknęła Nowa Lewica z wynikiem 13,97%. Trzecią Drogę poparło 13,50% wrocławian, a Konfederację - 6,64%. Bezpartyjni Samorządowcy uzbierali 2,22% głosów, a Polska Jest Jedna - 1,23%.
MIESZKAŃCY TYCH ULICE MASOWO GŁOSOWALI NA KOALICJĘ OBYWATELSKĄ - ZOBACZ (KLIKNIJ)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze