Na piątek przypadła 38. rocznica podpisania porozumień gdańskich oraz 36. rocznica największej demonstracji Solidarności. Z tej okazji swoje obchody przygotowali działacze Solidarności oraz "obrońcy" wolnych sądów.
Wydarzenie odbyło pod pręgierzem na wrocławskim Rynku. W obchodach wzięli udział m.in. Józef Pinior, Aleksander Gleichgewicht, Elżbieta Sienkiewicz-Romańska, Jarosław Hyk oraz Barbara Trzeciak-Pietkiewicz. Podobnie jak w ubiegłym roku, działacze Solidarności lat 80-tych obchody poprowadzili wspólnie z organizatorami protestów w obronie sądów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze