W środku nocy na terenie zagrożonym zalaniem policjanci z Oławy znaleźli zamkniętego w kojcu psa. W domu nie było już ludzi. - Drzwi do kojca były zamknięte - relacjonują policjanci. Mundurowi bez zawahania wyłamali kłódkę, otworzyli kojec i zabrali z niego psa. Trafił pod opiekę weterynarzy. Wszystko działo się w nocy ze środy na czwartek, gdy przez Oławę przechodziła fala kulminacyjna na Odrze i Oławie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze