Za nieco ponad rok będziemy mogli zrobić zakupy w nowej hali kupieckiej – tuż obok nasypu kolejowego (na wysokości ul. Zapolskiej). Rozpoczęło się wyburzanie garaży na działce, na której stanie nowy obiekt. Przeniosą się do niego kupcy z ul. Zielińskiego, którzy złożyli już wniosek o pozwolenie na budowę.
Chodzi o teren między ul. Swobodną, Zielińskiego, nasypem kolejowym a biurowcem, który stoi przy Powstańców Śląskich.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze