W sobotę po południu na pl. Kościuszki doszło do wykolejenia tramwaju linii 14. Tramwaj marki Skoda musiał zostać podniesiony i ponownie ustawiony na torach przez specjalistyczny dźwig.
Wykolejona Skoda na kilkadziesiąt minut zablokowała torowisko między Renomą i Arkadami. Występowały tam też utrudnienia dla kierowców.
Dodatkowo przez awarię trowiska na Podwalu linie 6, 7, 14 i 20 kursowały objazdami przez Sądową, pl. Legionów i Piłsudskiego aż do niedzielnego porkanka.
ZOBACZ TEŻ: Od lutego zmieni się sposób szkolenia motorniczych i kierowców MPK
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze