Na 20. kilometrze Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zderzyły się dwie osobówki. Jeden pas ruchu jest zablokowany, występują utrudnienia.
Aktualizacja, godz. 11:50
GDDKiA poinformowała o nowym utrudnieniu. Na 20 km trasy zderzyły się dwie osobówki. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
***
Aktualizacja, godz. 11:20
GDDKiA poinformowała, że utrudnienia na tym odcinku zakończyły się.
***
Do zdarzenia doszło w rejonie węzła Wrocław Stadion - Wrocław Północ w kierunku Kudowy. Jak podaje GDDKiA auto osobowe z nieustalonych przyczyn uderzyło w bariery ochronne. Zablokowany jest lewy pas, ruch odbywa się pasem środkowym oraz prawym.
Utrudnienia potrwają jeszcze do ok. godziny 11:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze