Groźny wypadek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Na jej początkowym fragmencie, tuż za Magnicami koło Kobierzyc (AOW jest tam jeszcze jednojezdniowa) czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Ranna została jedna osoba, droga jest zablokowana.
Z informacji przekazanych przez GDDKiA wynika, że poszkodowana została jedna osoba. Trasa między Kobierzycami a rondem w Magnicach jest zablokowana w obu kierunkach, utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 17:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze