Dwa samochody zderzyły się na węźle Brzezimierz. Ruch odbywa się pasem awaryjnym. Powiększa się korek.
Wypadek na autostradzie A4. Dwa samochody osobowe zderzyły się na węźle Brzezimierz (176 kilometr drogi) po godz. 19 w poniedziałek, 24 lipca. Oba pasy ruchu na jezdni w kierunku Wrocławia są zablokowane, samochody przejeżdżają pasem awaryjnym. Korek do tego zwężenia ma około 5 kilometrów długości. W zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 21.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze