Reklama

Wypadek na autostradzie A4. Oba pasy do Wrocławia zablokowane

24/07/2023 20:05

Dwa samochody zderzyły się na węźle Brzezimierz. Ruch odbywa się pasem awaryjnym. Powiększa się korek.

Wypadek na autostradzie A4. Dwa samochody osobowe zderzyły się na węźle Brzezimierz (176 kilometr drogi) po godz. 19 w poniedziałek, 24 lipca. Oba pasy ruchu na jezdni w kierunku Wrocławia są zablokowane, samochody przejeżdżają pasem awaryjnym. Korek do tego zwężenia ma około 5 kilometrów długości. W zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.


Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 21.



k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości