Dzisiaj przed godz. 9.00 na ul. Podwale zderzyły się trzy samochody: ford, opel i samochód dostawczy. Dwie osoby zostały ranne.
- To standardowe najechanie na tył. Dwie kobiety z forda i opla zostały przewiezione do szpitala. Ich obrażenia nie zagrażają życiu - mówi Aleksandra Freus z biura prasowego wrocławskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze