W piątek około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ulic Swobodnej i Zielińskiego doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Kierujący motocyklem 26-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
St. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji informuje, że do zderzenia obu pojazdów doszło, gdy 35-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym, włączając się do ruchu, najprawdopodobniej nie zauważyła jadącego prawidłowo ulicą Swobodną motocyklisty.
Kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu działała też straż pożarna, która usuwała płyny, które zanieczyściły jezdnię. Obecnie nie ma już utrudnień będących wynikiem tego zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze