Reklama

Wypadek na wrocławskiej obwodnicy śródmiejskiej. Dwie osoby ranne

08/08/2017 17:20

We wtorek w godzinach popołudniowych na ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego doszło do groźnego wypadku. Jadący od strony Hali Orbita kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdzającą ciężarówką.

Samochodem osobowych jechało dwóch szesnastolatków, a prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Kierowca i pasażer opla zostali przetransportowani do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący samochodem ciężarowym nie odniósł natomiast większych obrażeń.


Odcinek Obwodnicy Śródmiejskiej od ulicy Obornickiej do Osobowickiej jest zablokowany. Około godziny 18.30 sytuacja wróciła do normy, a droga była już przejezdna.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości