Magistrat wraz z wrocławską spółką z grupy Dom Development zrewitalizują nadodrzański bulwar przy ulicy Księcia Witolda. Prace obejmą obszar od mostu Sikorskiego do mostu Pomorskiego. Oddanie przestrzeni do użytku mieszkańców planowane jest na koniec 2020 roku.
Budowa bulwaru pieszego wraz z infrastrukturą i zielenią przy ul. Księcia Witolda zaplanowana jest na przyszły rok. W efekcie prac powstanie tam nowe miejsce spacerowo-wypoczynkowe z dostępem do nabrzeża Odry. Koncepcja bulwaru została opracowana przez urząd miasta i Dom Development. Autorami projektu są wrocławscy architekci z pracowni Dziewoński-Łukaszewicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze